Eesti tõugu hobune Voore Roonin

 

eesti tõugu täkk

VOORE ROONIN

(e: Voore Adella, i: Raksel),

sünd. 05.06.2013,
värvus: raudjas

Olemas pass ja geneetiline põlvnemise õigsuse kontrolli sertifikaat.

MÜÜDUD -  omanik Kadri Jullinen


Täkk on lepliku ja koostöövalmis iseloomuga, kergema tüübi ja heade proportsioonidega. Üks vähestest Rakseli täkkjärglastest kellel on sirged ja tugevad jalad. Liikumine sirgjooneline, elastne ning ülesmäge, galopp suur ja hüppes on jõudu.  Rooninil on eesti hobuse kohta fenomenaalne traav ja suur galopp.

Võistelnud takistussõidus ja kolmevõistluses, käib ka rakendis. Viisakas võõras kohas ja koos teiste hobustega ratsutades. Lihtne transportida ja käsitleda. Ratsutades pigem rahulikum kui tuline. Täkul on eluaegne EHKAS tunnustus aretusse. Märasid kohtleb karjas mõistlikult.

Isa: Raksel 725E (i.Rosett; e.Esta) litsentseeritud eesti tõugu sugutäkk. Sündinud 06.06.1999, tk.146cm, värvus: kõrb. Raksel on sportliku tüübi ja kolme väga hea allüüriga täkk. Märkimist väärib just tema suure õhufaasiga galopp ja võimas hüpe. Raksel pärandab oma kõrgejalgsust ja suurt liikumist ka järglastele.
Ema: Voore Adella  (i.Apollo; e.Rella) on sündinud 2009.a, kollase värvusega, tk.137cm. Üleriigilisel ülevaatusel 2012 aastal Saaremaal saavutas "I auhinna".  Voore Adella isa Apollo 778E on meie talli sugutäkk, kes pärandab oma suurepärast liikumist ka oma järglastele. Hetkel võistleb edukalt koolisõidus.

Galerii leiad - "SUGUTÄKK VOORE ROONIN" lehelt.Rohkem pilte varsana leiad -  "Voore varsad 2013"  Voore Adella varss  all.