Müüa eesti tõugu mära Voore Amoreta

eesti tõugu märavarss

VOORE Amoreta

(i.Apollo, e.Rosie, ei.Reims)

sünd. 7.07.2021, värvus: hõbevõik

MÜÜDUD EESTISSE

Olemas pass ja geneetiline põlvnemise õigsuse kontrolli sertifikaat.


Voore Amoreta on väga märaliku ja õrna tüübiga, julge ja südikas varss. Tüübilt sportlik, suure ja elastse traavi on pärinud isalt Apollolt.  Põlvnemises suurepäraste sportlike võimetega täkud - Apollo 778E, Reims 873E, Rotser 742E

Isa:  Apollo , tk.145cm, tumehiirjas litsentseeritud sugutäkk. Apollot loetakse üheks parima liikumisega eesti tõugu sugutäkuks, kes pärandab seda ka oma järglastele. Apollo võimekust näitavad ka kõrged tulemused koolisõidus - 67% avatud klassis, st. võisteldakse sporthobustega ühes klassis. Apollo isa Aku 684E on samuti tuntud kvaliteetsete järglaste järgi.

Ema: Rosie  (i.Reims; e.Rosiina, ei.Rotser) on sündinud 2017.a, hõbekõrvi värvusega, tk.144cm. Eesti hobusele haruldase hea tasakaaluga ja ülesmäge liikumisega. Temperamentne ja kerge sõita. Isa Reims on näidanud suurepäraseid tulemusi nii takistussõidus, koolisõidus, kui ka kolmevõistlusel. Jätab tasakaaluka iseloomuga ja suurepärase töötahtega järglasi. Emaisa Rotser on olnud laste ratsu, samuti kasutatud ka saani ja vankrihobusena ning omab ka võistluskarjääri takistussõidus.

Rohkem pilte on "Voore varsad 2021"  -  Rosie varss  all.

Esimene päev - 7.juuli 2021

17.juuli 2021

Voore Amoreta, 1 kuune - 1.august 2021

20.august 2021