Müüa eesti tõugu täkk Voore Remedes

Müüdud Kaire Vaikmaale

VOORE Remedes   

(i.Rasmus, e.Voore Tessa,          ei.Tommi)

sünd. 15.07.2015,
sünnivärvus: raudjas, värvus: kollane, tk.135cm

KONTAKT


Voore Remedes on väiksekasvulisem, kehalt ruudukujuline, allüüridest eelistab  galoppi, temas leidub kindlasti potentsiaali takistussõiduponiks. Iseloomult leebe ja sotsiaalne.

Isa: Rasmus 830E (i.Rosett; e.Roosi, ei.Rips) on sportlik, kergema kehaehitusega, väga heade liikumistega ning suurepärase hüppevõimega täkk. Rasmuse ema Roosi 3496E (kollane, i.Rips) on meie kasvatatud, ta on kogunud tuntust filmis "Loojangule vastu" ning eesti hobuste galoppide võitjana.

Ema: Voore Tessa  (i.Tommi; e.Abeelia, ei.Ando) on sündinud 2010.a, raudja värvusega, tk.140cm. Voore Tessa on suurepärase iseloomuga, töötahteline mära, osalenud 4-aastasena ka Noorponide Tšempionaadil ja saanud koolisõidud 63%. Voore Tessa ema Abeelia on sõitnud kuni 110cm parkuure ja käinud Toris veovõistlustel. Abeelia on andnud meile 11 väga hea iseloomu ja liikumisega järglast. Isa Tommi on olnud ratsakoolis laste ratsu, samuti kasutatud ka saani ja vankrihobusena. Jätab tasakaaluka iseloomuga ja suurepärase töötahtega järglasi.

 Rohkem pilte on "Voore varsad 2015"  -  Voore Tessa varss  all.


Voore Remedes ja ema Voore Tessa - august 2015

Voore Remedes - okt.2015

Veebruar 2016
1 aastane Voore Remedes - 9.juuni 2016